Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přijímací zkoušky na SŠ

Příspěvky

Státní přijímací zkoušky na střední školy 2019

4. 9. 2018

Státní přijímací zkoušky na střední školy 2019 - Státní přijímací zkoušky na střední školy online. Informace o státních přijímačkách i tipy na státní přijímací zkoušky přináší zdarma Nový Amos, který pomáhá žákům a studentům s přípravou na přijímací zkoušky. Český jazyk, matematika, a v budoucnu i další předměty u přijímacích zkoušek.

 

Atlas školství

5. 7. 2018

Atlas školství - Jedinečný seznam středních škol vám pomůže zjednodušit výběr správné střední školy. Nezáleží na tom, zda vás zajímají gymnázia, střední odborné školy nebo konzervatoře. Tento seznam středních škol pokrývá opravdu všechny střední školy v ČR. Po zvolení svých kritérií už jen vybírejte.

JSch

 

Zajímavé online testy na prázdniny

17. 6. 2018

Zajímavé online testy na prázdniny

Chtěli bychom vás upozornit na portál TestyTesty.
Na portále TestyTesty je řada zajímavých psychologických testů vhodných k vyplnění o prázdninách. Výsledky se dozvíte okamžitě. I v létě vás může zajímat odpověď na otázky Jak své silné stránky využiji na 100% nebo Studuji očima nebo ušima? Při zamýšlení nad tím, na jakou školu se po prázdninách přihlásit, pomůže Test pro výběr povolání. Také různé Testy IQ. Více užitečných testů na: www.TestyTesty.cz

Pro Vaší informaci: jedná se o psychologické testy zpracované českými odborníky na tuto tématiku a vytvořené pro děti uživatelsky příjemnou a zábavnou formou. Tedy vhodné pro seberozvoj dítěte i o prázdninách. Část testů pro žáky se totiž netýká pouze vzdělávání, ale je zaměřena na rozvoj osobnosti, IQ, sebepoznání atd.